Loading

קניית זהב | מכירת זהב | הערכת שווי

ניהול עזבונות

האם ברשותכם מטבעות זהב יקרי ערך ותכשיטי זהב שירשתם?

 תוהים כיצד להפיק את המרב על ידי מכירה? האם את מעוניינת בדרך בטוחה, הוגנת ומתגמלת שתכלול הערכה ואיתור של מטבעות שערכם רב יותר? ניהול עיזבון, שירות הערכה, מכירה וקנית הזהב באמצעותנו, יהיה עבורך קל, יעיל ובטוח.

חברת GoldTrade פעילה ומנוהלת על בסיס יחס אישי עם הלקוחות, אמון שנבנה ברצף השנים ומאפיין את חברתנו בלקוחות שחוזרים ומפקידים בידינו ניהול מלא של עיזבונות גדולים.

אנו מבינים את הערך הסנטימנטלי והפיננסי שמטבעות זהב ותכשיטים מהווים עבור האוחזים בהם. בין אם עברו בירושה מדורות קודמים ובין אם נרכשו באמצעות השקעה. הזהב שברשותכם ראוי למימוש במלוא פוטנציאל הרווח. אנחנו כאן כדי לטיפול ולתשומת לב הטובים ביותר. צוות מנהלי האחוזה המנוסים שלנו מחויב לעזור לך להפיק את המרב מהנכסים היקרים שלך.

ישנן מספר סיבות מדוע ההחלטה למכור את תכשיטי הזהב או המטבעות שברשותכם הינה החלטה נכונה, מעבר לפוטנציאל הרווח והחיסכון. החזקה בתכשיטים ובמטבעות זהב. כוללת עלויות כמו דמי ביטוח ודמי אחסון. כאשר מחיר הזהב עולה, הפרמיה לביטוח בדרך כלל עולה גם היא, מה שאומר, שאם ברשותך תכשיטי זהב שאינם בשימוש, לא עונדים או נהנים מהם ביומיום, כדאי לשקול אם הוצאת האחזקה שלהם נכונה ומשתלמת עבורכם. יתרה מכך, אם תכשיטי הזהב שלכם אינם מבוטחים, אתם מסתכנים לאבד את כל ערכם במקרה של גניבה או נזק.

ההחלטה למכור את תכשיטי הזהב והמטבעות זוהי החלטה שחשוב שתעשה בהתבסס על המטרות והצרכים הפיננסיים שלכם. אם אתם שוקלים למכור את הזהב שברשותכם, חשוב לעשות את המחקר, להבין את העלויות והיתרונות הפוטנציאליים, ולעבוד עם סוחר/ת אמינים כדי להבטיח עסקה הוגנת ובטוחה. אנו מבינים ומודעים לכך שההחלטה על מכירת אוסף המטבעות שברשותך מלווה בחוויה אישית ורגשית וזו הסיבה שאנו קשובים ועושים את המיטב כדי להעניק יחס אישי תוך שמירה על פרטיות.

תהליך מכירת הזהב נעשה באופן פרטי ודיסקרטי. הזהב של הלקוח נבדק, נשקל ומתומחר במקום, ללא התחייבות למכירה וללא עלות הכרוכה בתהליך. החברה מעמידה לרשות הלקוחות חדר פרטי ואת כל תשומת הלב והדיסקרטיות הנדרשים. בנוסף, החברה מציעה ייעוץ בנושא מתכות ואבנים יקרות במסגרת השירות ללא עלות נוספת.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, לתאם פגישה לא מחייבת עם צוות המומחים שלנו ולחוות את השירות האישי שאנו שמחים להציע. החל מההערכה הראשונית של הזהב ועד לתשלום הסופי והשלמת העסקה באופן מהיר ובטוח לשביעות רצון הלקוח.

  • חברתנו עומדת במבחן התוצאה

    מה שבא לידי ביטוי בלקוחות שחוזרים לעסקאות נוספות וממליצים למכריהם למכור את הזהב שיש להם באמצעותנו. אנו גאים בשביעות רצון הלקוחות שלנו, עקב בצד אגודל זכינו במוניטין של מקור מהימן ואמין למכירת זהב, תכשיטים ומטבעות. בדרך כלל, פריטים אלו הם נכסי ירושה, היחס האישי המוקפד לצד השירות וההתנהלות המקצועית הינם אבן דרך לרגלינו.

  • חברתינו מתמחה בסחר בזהב בדגש על קנייה ומכירה של עגילי זהב

    החברה מספקת שירותי הערכת שווי בבית הלקוח ללא עלות וללא מחויבות כלשהיא. תהליך ההערכה מתבצע על ידי מומחה הבוחן את הזהב על סמך הפרמטרים משקל הזהב, רמת ניקיון הזהב ומחיר הזהב העדכני לרגע ביצוע העסקה. חברת גולדטרייד שמה דגש על איכות השירותים אותם היא מספקת ללקוחותיה, שירות מקצועי, אמין ואדיב הם רק חלק מאמנת השירות הכוללת של החברה.

Shopping Basket
דילוג לתוכן