אנו מתחייבים

אנו מתחייבים להגיע לבתי הלקוחות או למקום מפגש מקובל אחר. לתת הערכת שווי על תכולת תכשיטים ללא עלות. לשלם במזומן עבור תכשיטים ישנים. לספק מחירי קניה גבוהים והוגנים לכל עיסקה. לתת יעוץ והנחיה למסחר בזהב.

הכרות מעמיקה

צוות גולד טרייד הגיע מתחום הזהב וכבעלי מפעל ליצור בעבר, לכן נצבר בחברה ידע מעמיק בכל שלבי הקניה והמכירה של זהב ותכשיטים. אנו עובדים ישירות עם בתי הזיקוק. אנו מזקקים את הזהב הישן והופכת אותו לזהב טהור.

אנו קונים זהב!

אנו קונים את כל סוגי הזהב:
מטבעות זהב, עגילים, שרשראות זהב, צמידים, שעוני זהב, מטבעות ועד מטילי זהב, מדליות זהב ועוד…
אנו מבטיחים ללקוח את התמורה הטובה ביותר עבור העסקה שתבוצע איתנו.

מומחים בסחר בזהב

אנו מתמחים בסחר בזהב. אנו עובדים מול החברות הגדולות בשוק למסחר בזהב, ומבטיחים לך הלקוח שרות מקצועי אמין ואדיב, וכמובן את התמורה הטובה ביותר עבור העיסקה. והכל מתבצע מול צוות חברת אינטר גולד בשיתוף פעולה מלא.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס ונחזור בהקדם

  למה אנחנו?

  חברת גולד טרייד היא אחת מהחברות המובילות בתחום הזהב בשוק הישראלי. החברה נוסדה לפני כ-40 שנה ולבעלי החברה ניסיון רב בתחום המסחר, קניה ומכירה של תכשיטים וזהב.

  תמיד
  בשבילכם
  ולשירותכם

  ברוכים הבאים לגולדטרייד – מסחר בזהב

  רוצה למכור זהב, תכשיטים או יהלומים? הגעת למקום הנכון! חברת גולדטרייד מתמחה במסחר בזהב מזה 40 שנה.
  אנו מציעים לך את התמורה הטובה ביותר עבור הזהב שברשותך , והעיקר – איתנו אתה בטוח. עיסקה בראש שקט.
  אצלנו אתה קובע את מקום הפגישה , ואנו דואגים לכל הפרטים הנלווים והקטנים בביצוע עיסקת מכירת הזהב.

  אבי, מנכ"ל החברה הינו מומחה באמצעות כתב מינוי מבית משפט להערכת שווי זהב.

  השרות: הערכת שווי מקצועית ע"י מומחה בחינם. אנו לא גובים עמלה נוספת על מכירת הזהב והחלפתו בכסף.
  תהליך המכירה: הגעה לבית הלקוח / מקום אחר. תשלום ניתן במזומן או בצ'ק בנקאי על פי העדפת הלקוח.

  עסקה בטוחה

  עסקה בטוחה

  30 שנות ניסיון

  30 שנות ניסיון

  משלמים במזומן

  משלמים במזומן

  ללא פערי תיווך

  ללא פערי תיווך

  קונה זהב במזומן

  האם יש לכם זהב שאיננו שמיש והייתם רוצים למכור לטובת כסף במזומן? אם כן ייתכן שאתם צריכים קונה זהב במזומן או קונים זהב. יש לכם זהב ישן? יש אין ספור תכשיטי זהב ולכן, את הזהב הישן או זה שאתם כבר לא צריכים חשוב למכור רק במקום שאתם סומכים עליו בעיניים עצומות.

  לכן, אם אתם מחפשים קונה זהב או קונים זהב מכל הסוגים החל מזהב חדש, זהב ישן וכל מה שביניהם זה בהחלט המקום והזמן לעשות את זה נכון.

  קניית זהב במזומן

  בואו לפגוש את המקום אשר קונה זהב במזומן מכם, הפעם זה לא רק תכשיטי זהב רגילים אלא קניית זהב, מכירת זהב, מטבעות זהב, מטילי זהב, תכשיטי זהב ישנים ועוד. אתם יוצרים את הקשר הראשוני ואנחנו שולחים לכם קונה זהב במזומן. כן, אנו קונים כל זהב, פרטי זהב ישנים, מכל הסוגים, מאפשרים לכם לשאוף לכסף מזומן וגם לקבל אותו בזכות קניית זהב בצורה הטובה ביותר.

  גולד טרייד אין – מחפשים קונה זהב במזומן? הגעתם ליעד! הצוות של גולד טרייד אין מגיע עם לא מעט מוניטין וניסיון מתחום הזהב והוא מאפשר גם לכם ליהנות מידע מעמיק ביותר שיודע להעניק לכם זהב מזוקק ומדהים שמקורו בזהב ישן שיכול להפוך בין רגע לזהב טהור. כמו כן מתמחה הצוות בעבודה מול גופים גדולים עם ידע וניסיון בסחר הזהב ומבטיחים לכם את התמורה הטובה ביותר!

  אילו סוגי זהב אפשר למכור או לקנות? גולד טרייד אין קונים מטבעות כדי לאפשר לכם לקבל את הכסף במזומן ולממש את המכירה הזאת. כמו כן, בגולד טרייד אין קונים מטבעות זהב, עגילים, שרשראות חדשות ישנות, צמיד, שעון זהב, מטילי זהב ואפילו מדליות זהב – הכול תחת תמורה שכדאי לכם להשיג.

  גולד טרייד אין מבינים בדיוק את מה שאתם צריכים ונוכח הרצון הזה מכבד כל פרטיות ושקיפות מלאה, לכן מגיעים עד אליכם הביתה או לכל נקודת מפגש שאותה תבחרו. הפעם גולד טרייד אין זה עד הבית. גולד טרייד אין עד הבית בקניית זהב, זהב טהור, וכן את המחיר יקבע כאן כסף מזומן שאותו תוכלו לממש במיידי. כמו כן, יספקו לכם בגולד טרייד אין את המחירים ההוגנים ביותר ואת הבדיקה המדויקת כך שכל פרט או חלק מהתהליך יתרחש על הצד הטוב ביותר.

  זקוקים לעזרה ? יש לכם זהב למכירה? בשביל זה אנחנו כאן.